5 محصول جدید ایران خودرو سال آینده وارد بازار می شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
ایران خودرو قصد دارد در سال آینده 5 محصول جدید را وارد بازار کند. در این محصولات از پيشرانه‌هاي جدید مطابق با نقشه راه قوای محرکه و مطالعات امکان‌سنجی توسعه محصولات هيبريدي و برقی استفاده خواهد شد.
به نقل از عصر ایران، فرشاد مقیمی در این زمینه توضیح داد: «ایران خودرو قصد دارد در حوزه موتور، گيربكس، خودروهای برقی و هيبريدي نقشه راه تهیه کند و طراحی پلتفرم اختصاصی ایران‌خودرو با پوشش حداکثری استانداردها و قوانین داخلی و بازارهای صادراتی در دستور کار است.»
مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: «در سال آینده 5 محصول جدید یعنی راناپلاس، سورن پلاس، سمند بهینه، دناپلاس اتوماتیک و 207 پانوراما وارد بازار خواهد شد و ایران خودرو قصد دارد از بهمن ماه سال 99 تا بهمن ماه سال 1401 نیز چهار محصول دیگر یعنی مدل صندوقدار K132، كراس اوور K125، هاچ بك K121 و همچنین دنای برقی را راهی بازار کند.»
مقیمی در خصوص پلت فرم تولیدی ایران خودرو نیز بیان کرد: «پلتفرم ایران خودرو ضمن دارا بودن قابلیت انطباق با قوای محرکه، عمق ساخت داخل بالایی داشته و كيفيت تولید آن در سطح کلاس جهانی است و قابلیت پوشش سگمنت‌هاي مختلف خودرویی شامل سدان، وانت، هاچ بک و كراس اوور را خواهد داشت.»
نظرات
 
 
 
حسن 1398/12/26
راناپلاس، سورن پلاس، سمند بهینه، دناپلاس اتوماتیک و 207 پانوراما اینا محصول جدید نیستن اینا محصولات اپشنال هستن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران