مخالفت با تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور/ کاهش 70 درصدی تقاضای سفر ناوگان سواری

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
براساس مصوبات مورد تایید دکتر رحمانی فضلی با متولیان ارشد حوزه‌های هفتگانه تخصصی وزارت کشور متروها، اتوبوسرانی‌ها و پایانه‌های مسافری درون‌شهری و برون‌شهری تعطیل نخواهد شد اما این حوزه ها مطابق اصول بهداشتی و دستورالعمل‌هاى ابلاغ‌شده ضدعفونی می شوند.
به نقل از تسنیم، هرچند با تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور مخالفت شده است اما برآورده آمارها از تاریخ یک تا 20 اسفند نشان می دهد که با شیوع بیماری کرونا در کشور و همه‌گیری این ویروس تا 45 درصد کاهش تقاضای سفر ‌رخ داده است. این در حالی است که در این مدت زمان همواره تقاضای سفر حداقل 40 درصد افزایش می یافت.
با توجه به گفته های قائم‌مقام اتحادیه تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور دور از انتظار نیست که تا 70 درصد کاهش تقاضا برای سفر با ناوگان سواری کرایه وجود داشته باشد.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران