درگ هیوندای i30 N و رنو مگان RS + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در این مسابقه درگ شاهد رویارویی هیوندای i30 N و رنو مگان RS هستیم. موتور ۲ لیتری هیوندای توان ۲۷۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۳ نیوتن متر تولید می‌کند. موتور ۱.۸ لیتری رنو هم توان ۲۷۶ اسب بخار و گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر تولید می‌کند. شتاب صفر تا صد مگان ۵.۸ ثانیه و شتاب صفر تا صد i30 حدود ۶.۱ ثانیه است. هردو مدل دیفرانسیل جلو هستند و از گیربکس شش سرعته دستی استفاده می‌کنند. این دو خودرو روی کاغذ شباهت زیادی با هم دارند، اما مزیت مگان توان بیشتر و وزن کمترش است.
با وجود این نکات، روبرو کردن این دو در یک درگ قطعا مسابقه جذابی را رقم خواهد زد. مگان سبک‌تر و قدرتمندتر شروع بهتری نسبت به هیوندای دارد، اما i30 موفق می‌شود خیلی زود شروع بدش را جبران می‌کند. آیا i30 به اندازه کافی قدرت دارد تا در خط پایان، مگان را شکست دهد؟ یکی از آن‌ها این درگ ۸۰۰ متری را در زمان ۱۴.۴۴ ثانیه و دیگری آن را در زمان ۱۴.۸۹ ثانیه به پایان می‌رساند. ویدیو را ببینید تا بدانید کدامیک برنده این درگ جذاب می‌شود.
نظرات
 
 
 
ali 1399/1/1
ایول به رنو مگان قشنگ لوله کرد هیوندارو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران