کرونا ویروس همچنان بلای جان فرمول یک؛ کارخانه فراری تعطیل شد

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا, شرکت فراری کارخانه مارالنو خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرده است. در بیانیه شرکت آماده است:

"شرکت فراری در راستای کنترل همه گیر شدن ویروس کرونا کارخانه خود واقع در مارالنو را تعطیل کرده است، این تصمیم شامل بخش خودروهای جاده ایی و بخش فرمول یک خواهد بود.
تولید ما در مارانلو و مودنا تا تاریخ 27 ماه مارس متوقف خواهد شد. با این حال کارمندان برای انجام وظایف خود از راه دور مجاز خواهند بود."

با توجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی است که بیشتر از همه تحت تأثیر شیوع ویروس قرار گرفته است، دولت ایتالیا شرایط قرنطینه ویژه ایی را برای شهروندان خود در نظر گرفته است تا از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کند.
با وجود اینکه از نظر قانونی ممنوعیت خاصی برای بخش خودروهای جاده ایی فراری اعمال نشده بود اما شرکت فراری به دلیل مشکل در زنجیره تامین قطعات این بخش را نیز تعطیل کرده است.

لوئیس کامیلری، مدیرعامل فراری

لوئیس کامیلری، مدیرعامل فراری

لوئیس کامیلری، مدیرعامل فراری اظهار داشت:

"در چنین شرایطی قدر دان زحمات زنان و مردان شاغل در فراری هستم که با تلاش خود ارزش برند فراری را ثابت کرده اند. تصمیم ما برای آرامش خاطر آنها و خانواده های آنها بوده است.
ما تعهد خود به مشتریان و طرفدارانمان را از یاد نبرده ایم و آماده یک شروع قدرتمند خواهیم بود."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران