اعلام قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند توسط ایران خودرو دیزل، تجربه افزایش قیمت + جدول فروش

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل ویژه اسفند ماه 98، قیمت جدید دو مدل خودروی پیکاپ "فوتون تونلند" را اعلام کرده است که نسبت به آخرین قیمت اعلامی از سوی این گروه خودروسازی، می توانیم شاهد افزایش بیشتر از 36 میلیون تومانی برای نسخه بنزینی و افزایش قیمتی بیش از 60 میلیون تومانی برای نسخه دیزلی این خودروی پیکاپ باشیم که با موعد تحویل خرداد و تیرماه 99 و تنها به صورت نقدی قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.
با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، پیکاپ فوتون تونلند در مدل بنزینی با قیمت جدید 430 میلیون تومانی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، این درحالیست که قیمت این خودرو در بهمن ماه سال جاری معادل 393 میلیون و 340 هزار تومان تعیین شده بود و این یعنی افزایش قیمت بیشتر از 36 میلیون تومانی برای خودروی پیکاپ فوتون تونلند در نسخه بنزینی، هرچند برای نسخه دیزلی هم چنین شرایطی حاکم بوده و گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید این اتومبیل را معادل 470 میلیون تومان اعلام کرده است که در مقایسه با قیمت 408 میلیون تومانی این خودرو در بهمن ماه 98، می توانیم افزایش قیمت بیشتر از 60 میلیون تومانی را برای این خودرو شاهد باشیم.

قیمت جدید و شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند

قیمت جدید و شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران