ممنوعیت تبادل اسکناس در پمپ بنزین‌ها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی از این پس در جایگاه هایی که به تجهیزات الکترونیک مجهز اند تبادل اسکناس ممنوع است.
به نقل از ایرنا، فاطمه کاهی در این خصوص توضیح داد: «به منظور پیش گیری از شیوع ویروس کرونا از این پس پرداخت بهای سوخت تنها از طریق کارت بانکی و تجهیزات پرداخت الکترونیکی قابل انجام است.»
وی ادامه داد: «این ممنوعیت تنها در جایگاه هایی که به تجهیزات پرداخت الکترونیکی مجهز اند برقرار بوده و مابقی جایگاه ها از اجرای آن معاف اند. این جایگاه ها بهتر است که جهت تسریع در امر تجهیز، مشخصات خود را به سامانه هوشمند سوخت اعلام کنند.»
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بارها از هموطنان خواهش کرده است که در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با آن ها همکاری کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران