نرخ عوارض آزادراه همت – کرج تعیین شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
آزادراه همت کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر، صبح روز سه‌ شنبه ۲۷ اسفندماه با حضور ریاست جمهوی و همچنین محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسیده و برهمین اساس، معاون برنامه ریزی وازرت راه و شهرسازی با اشاره به نرخ عوارض استفاده از این آزادراه، اعلام کرد که نرخ عوارض آزادراه همت / کرج برای رانندگان هزینه 4000 تومانی خواهد داشت.
لازم به توضیح است که قطعه اول این آزادراه از انتهای بزرگراه شهید همت در منطقه ۲۲ تهران تا منطقه گرمدره، در ۶ سال گذشته زیر بار ترافیک بوده و روز سه شنبه 27 اسفندماه، قطعات ۲ و ۳ این آزادراه از گرمدره تا ابتدای جاده چالوس با حضور ریاست جمهوری به بهره برداری رسید. امیرمحمود غفاری معاون برنامه ‌ریزی وزارت راه و شهرسازی نیز با اعلام نرخ عوارض استفاده از این آزادراه، اضافه می کند که نرخ عوارض آزادراه همت کرج برای خودروهای سواری مبلغ 4000 تومان و همچنین برای اتوبوس ها مبلغ 7500 تومان خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مشکلاتی که در دریافت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی وجود دارد، اعلام کرد که قرار است در ابتدای بهره ‌برداری از این آزادراه، اخذ عوارض به صورت دستی انجام شود، هرچند در طول ۶ سال گذشته از خودروهای عبوری از قطعه 1 این آزادراه هزینه ای دریافت نشده است، اما از روز سه شنبه و همزمان با بهره ‌برداری قطعات ۲ و ۳ آزادراه همت / کرج، از کل مسیر آزادراه عوارض دریافت خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران