دایملر به داد فرمول یک رسید، ردبول تخته گاز به سوی پیشرفت

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
کریستین هورنر، مدیر تیم فرمول یک ردبول، در مصاحبه‌ای بیان کرده است که اگر مسابقه استرالیا برگزار می‌شد، ردبول بالاتر از سایر تیم‌ها قرار می‌گرفت. اما در این میان فقط نظر ردبول برای برگزاری مسابقه مهم نبود زیرا تامین کننده‌ پاوریونیت آن‌ها، هوندا، راغب به برگزاری گرندپری استرالیا نبود. هورنر در این باره گفت:

" هوندا برندی بزرگ است که در فرمول یک شرکت می‌کند، پس نظر نهایی هوندا با فکر خودشان بوده است. نهایتا تصمیم بر آن شد تا قبل از صحبت با هوندا از حضور در مسابقه صرف نظر کنیم."

هلموت مارکو، مشاور ارشد ردبول، می‌گوید که آن‌ها همچنان در حال کار کردن در مقر اصلی خود در انگلستان هستند، با اینکه بعضی رقبا از جمله فراری، مجبور به تعطیلی کارخانه‌های خود شدند. وی در مصاحبه با Auto Bild گفت:

" ما به کار خود در انگلستان ادامه می‌دهیم. احساس می‌کنم که تیم‌های حاضر در انگلیس با نهایت توان در حال کار کردن هستند، به جز مک لارن."

مارکو همچنین تایید کرد که مرسدس دیگر جزو هفت تیم معترض به توافق FIA و فراری نیست. این عمل مرسدس در پاسخ به درخواست مدیران ارشد دایملر، از مرسدس برای خراب‌تر نشدن بیش از حد وجهه فرمول یک گرفته شده است. اما ردبول همچنان پیگیر این قضیه خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران