واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت اسفندماه خودروهای حمل و نقل عمومی

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار کرد مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت 633 هزار خودروی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور به مبلغ 676 میلیارد ریال در تاریخ 27 اسفندماه به حساب آن ها واریز شد. این پرداخت شامل تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی، آژانس های تحت پوشش شهرداری و اصناف، تاکسی هایی که در شهرهای فاقد جایگاه های CNG هستند و پیک موتوری واریز شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در ادامه افزود: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می گردد و در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.
ضامنی در پایان تصریح کرد: به منظور ارائه خدمات مناسب به رانندگان فعال، سامانه سماس راه اندازی شده است تا امکان تغییر رمز و دریافت تاریخچه واریز و استعلام باقیمانده اعتبار توسط رانندگان امکان پذیر باشد. رانندگان با مراجعه به سامانه سماس به نشانی www.samas.moi.ir از میزان اعتبار تخصیصی و تاریخچه هزینه کرد آن مطلع شوند.
نظرات
 
 
 
محمد بابایی 1398/12/28
باسلام درتاریخ ده ده نودو هشت در سایت حمل ونقل ثبت نام کردم تاکسی برون شهری هستم تااین تاریخ ۲۷ اسفد هیچ اعتباری برایم شارژ نشده به هر ارگانی که دراین رابطه بوده مراجه کردم هیچ نتیجه ای نگرفتم در صورت امکان خاهش میکنم شماراهنمای کنید که من شرمنده پنچ نفر خانواده نشم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران