میک شوماخر: نام خانوادگی‌ام من را به فرمول یک نمی‌رساند

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
میک شوماخر، فرزند مایکل شوماخر کبیر و راننده فعلی فرمول دو، می‌گوید که نام خانوادگی او باعث بدست آوردن صندلی تضمین شده فرمول یک نمی‌شود. شوماخر آنچنان تجربه خوبی در فصل اول حضورش در سری فرمول دو نداشت و در پایان با رتبه دوازدهم به کار خود پایان داد. وی در مصاحبه با نشریه‌ای آرژانتینی گفت:

" در کل از روند فصلی که گذشت خوشحالم. اطلاعات ما نشان می‌دهد که فقط در سه مسابقه سرعت لازم را نداشتیم. اما مهم‌ترین نکته یادگیری بسیار زیاد من از فصل 2019 است، مخصوصا در بخش مدیریت تایر، که احتمالا حیاتی‌ترین قسمت [یک مسابقه] فرمول دو است. در 2020، نه تنها به دنبال پیشرفت هستم، بلکه می‌خواهم توانایی مبارزه در بالای جدول را نیز داشته باشم.
می‌دانم که اگر می‌خواهم به فرمول یک برسم باید در رده‌های پایه مثل فرمول دو، عملکرد خوبی داشته باشم. هیچ راننده جوانی به خاطر نام خوانوادگی‌اش به فرمول یک نمی‌رسد. هیچ تضمینی نیست."

وی در پاسخ به مقایسه‌های بین او و پدرش و اینکه آیا این مقایسه‌ها او را اذیت می‌کند یا خیر، پاسخ داد:

" به هیچ وجه. در نظر من پدرم بهترین راننده مسابقه‌ای تاریخ است. اگر مردم من را با او مقایسه کنند، احساس غرور می‌کنم."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران