ذخیره سهمیه سوخت 360 لیتر و قابل انتقال به سال جدید است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فاطمه کاهی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده ‌های نفتی کشور روز گذشته اعلام کرد که سهمیه سوخت خودروهای شخصی تا شش ماه و تا سقف ۳۶۰ لیتر قابل ذخیره خواهد بود و هیچ نگرانی بابت عدم انتقال سهمیه سال 98 به سال 99 وجود نخواهد داشت. همانطور که پیش تر اعلام شده بود، سقف در نظر گرفته شده محدود به سال 98 نبوده و سهمیه‌ های ذخیره‌ شده در کارت‌ های سوخت قابل استفاده در سال 99 هم هستند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از وزارت نفت، فاطمه کاهی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده ‌های نفتی کشور در رابطه با شرایط بوجود آمده در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم خودداری از ترددهای غیرضروری بین‌ شهری و درون ‌شهری، اعلام کرد که در صورت اتخاذ تصمیم‌ های جدید، این امکان وجود خواهد داشت که سقف ذخیره ‌سازی سوخت در کارت‌ های شخصی افزایش پیدا کند.
در پایان فاطمه کاهی با اشاره به سهمیه سوخت نوروزی خودروهای سواری اعلام کرد که در صورت عادی شدن شرایط و تصمیم گیری در رابطه با این موضوع، سهمیه بنزین نوروزی در ماه های آینده به کارت سوخت مالکان شخصی وسایل نقلیه واریز خواهد شد.
نظرات
 
 
 
مهمان 1399/1/2
ایها الناس گول نخورید... تجربه ثابت کرده این دوستان محترم تو زدن مردم استاد هستن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران