خودروهای یورو 4 در سال 99 مجوز تولید نخواهند گرفت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر این موضوع که از ابتدای سال ۹۹ خودروی یورو ۴ مجوز تولید نخواهد گرفت، اضافه می کند که با شرکت های خودروساز داخلی در این زمینه مذاکره شده و به توافق رسیده ایم.
عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در زمینه ارزیابی طرح‌ های توسعه و عمرانی کشور، اعلام کرد که ما توانسته ایم به طور متوسط حدود 3 سال دولت ‌های قبل را به 45 روز برسانیم و از این طریق به توسعه تولید داخلی کشور کمک کرده ایم. علاوه بر این شرکت های تولید کننده دیگر نیاز نیست که مدت زیادی را منتظر تصویب ارزیابی طرح های توسعه از سوی سازمان محیط زیست بمانند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه خبری مهر، عیسی کلانتری با تاکید بر این موضوع که از ابتدای سال 99 خودروی یورو 4 مجوز تولید نخواهد گرفت، اعلام کرد که تمام صنایع و شرکت های خودروساز داخلی موظف خواهند بود که از ابتدای سال جدید در تولیدات خود به استانداردهای یورو 5 دست پیدا کنند و خوشبختانه در این زمینه با خودروسازان به توافق رسیده ایم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران