گرندپری باکو هم به تعویق افتاد؛ وضعیت همچنان جدی است

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
همانطور که در خبرهای این چند روز ‌اخیر شایعاتی مبنی بر به تعویق افتادن گرندپری باکو به گوش می‌رسید، امروز خبر رسمی این اتفاق منتشر شد تا باز هم هواداران فرمول یک بیشتر منتظر بمانند.
بخشی از بیانیه‌ای که برگزار کنندگان گرندپری باکو منتشر کرده‌اند بدین شرح است:

" به تعویق افتادن گرندپری بعد از گفت و گوهای طولانی بین فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) و دولت آذربایجان توافق شده است. مهم‌ترین دلیل رسیدن به این تصمیم، نگرانی اصلی ما در رابطه با سلامتی شهروندان آذربایجان و تمامی هواداران، کارکنان و تیم‌های فرمول یک بوده است."

تمامی بلیط‌های خریداری شده توسط هواداران نزد خودشان می‌ماند و بدون هیچ تغییری در تاریخ بعدی این گرندپری قابل استفاده خواهد بود. این گرندپری در تاریخ 7 ژوئن امسال قرار بود برگزار شود. بدین ترتیب باید دید آیا فصل 2020 در کانادا بالاخره آغاز خواهد شد یا آن گرندپری هم به تعویق خواهد افتاد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران