تغییر پاوریونیت مک لارن از رنو به مرسدس، بزرگ‌ترین چالش آن‌هاست

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
با توجه به تصمیمات گرفته شده مبنی بر به تعویق انداختن تغییر قوانینی که قرار بود در فصل 2021 اتفاق بیافتد، چالش‌های زیادی پیش روی تیم‌ها قرار گرفته است. در فصل پیش مک لارن از قرارداد جدید خود برای تامین پاوریونیت خودروی خود در فصل 2021 رونمایی کرد. همکاری که در گذشته برای هواداران مک لارن بسیار شیرین بوده است؛ مک لارن-مرسدس. حال با ثابت ماندن قوانین در 2021 این چالش بزرگ پیش روی مک لارن قرار دارد که باید شاسی فعلی که بر طبق پاوریونیت رنو ساخته شده است را به کلی برای پاوریونیت مرسدس تغییر دهد.
هر سازنده پاوریونیت در دنیای فرمول یک، معماری مخصوص به خود برای طراحی دارد. مک لارن با تغییر قوانین در 2021 می‌توانست بسیار راحت‌تر این چالش را مدیریت کند. چالشی که اگر مک لارن در آن موفق شود می‌تواند در فصل آینده حتی یکی از مدعیان باشد و اما اگر در آن موفق نباشند به یک تیم میانه جدولی معمولی تبدیل خواهند شد. در حال حاضر هواداران مک لارن بی‌صبرانه منتظر این تغییر هستند چون در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتند و اگر پاوریونیت رنو کمی به رقبا نزدیک‌تر بود آن‌ها توانایی به چالش کشیدن تیم‌های بالای جدولی را نیز داشتند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران