ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک بازار را بشناسید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در این روزها با شیوع ویروس کرونا قیمت خودروها با کاهش مواجه شده است و در بازار تقریبا خریداری دیده نمی شود. البته با وجود شیب های کاهشی قیمت در بازار خودرو در طی یک ماه گذشته همچنان نمودار قیمت خودرو در سال 98 افزایشی بوده و ما در سالی که گذشت شاهد افزایش بی سابقه قیمت خودروها بودیم.
به نقل از گسترش نیوز، یکی انواع خودروهایی که در سال گذشته با افزایش بی سابقه قیمت مواجه شد خودروهای دنده اتومات بودند. این خودروها به دلیل فراهم آوردن شرایط ساده‌تر برای رانندگی و همچنین به خاطر پیچیده بودن نوع طراحی قیمت بالاتری دارند و البته از اقبال عمومی بهتری نیز برخوردارند.
تعداد مدل های مجهز به دنده اتومات در کشور ما کم نیست و با کمی گشت و گذار در سایت های خرید و فروش خودرو می توان نمونه های به نسبت ارزان قیمتی از این خودروها را یافت.
در خصوص خودروهای دنده اتوماتیک نمونه های صفر کیلومتر به مراتب قیمت بالاتری دارند اما نمونه های کارکرده ارزان قیمتی از آن ها را نیز می توان در بازار یافت.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک موجود در بازار:
1- پژو 206 تیپ 6 - حداقل قیمت: 60 میلیون تومان
2- پژو پارس - حداقل قیمت: 93 میلیون تومان
3- مزدا 323 - حداقل قیمت: 98 میلیون تومان
4- برلیانس h220 - حداقل قیمت: 100 میلیون تومان
5- پژو 207 - حداقل قیمت: 111 میلیون تومان
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران