قرار داد چارلز لکرک باعث رفتن سباستین فتل از تیم فراری می‌شود؟

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
چارلز لکرک اعتقاد دارد که قرار جدید او با تیم فراری تاثیر منفی برای تمدید قرارداد سباستین فتل نداشته است.

در حالیکه تیم اسکودریا فراری تا پایان سال 2024 با چارلز لکرک به توافق رسیده است، هنوز با سباستین فتل وارد مذاکره برای قرار داد جدیدی نشده‌اند، قرار داد فتل در پایان سال 2020 به اتمام خواهد رسید.

ماتیو بینوتو مدیر تیم فراری در ابتدای امسال اعلام کرده بود پس از چند مسابقه ابتدایی در ماه مه با سباستین وارد مذاکره خواهد شد، اما با شرایط جدید ایجاد شده انتظار میرود مسابقات تا اواسط ماه ژوئن برگزار نشود.

در این میان شایعات ارتباط تیم فراری با راننده تیم مکلارن، کارلوس ساینز به شایعه عدم تمدید قرار داد فتل با فراری بیشتر دامن میزند.


لکرک تمام این شایعات را رد میکند و معتقد است با شروع فصل سباستین به شرایط ایده‌آل خود باز خواهد گشت. لکرک در ادامه افزود:


او راننده بزرگی است، در فصل گذشته دستورات تیمی بر خلاف میل هر دو ما صادر شد که باعث ایجاد درگیری هایی شد اما هر دو ما رانندگان بالغی هستیم و مشکلاتمان را در حل کرده ایم. من امیدوارم که در فصل 2021 هم در کنار یکدیگر مسابقات را شروع کنیم، اما در هر صورت من تابع دستورات و انتخاب های تیم هستم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران