تردد خودروها به خارج از استان تهران ممنوع شد/ اعمال محدودیت ترافیکی در کرج

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
براساس گفته های معاون عمرانی استانداری تهران؛ از این پس محدودیت های جدی ای در زمینه ورود و خروج از استان تهران و شهرستان کرج اعمال خواهد شد.
به نقل از اقتصاد آنلاین؛ نیروی پلیس ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان تهران را بر عهده خواهد داشت و در صورت نیاز از سایر نیروهای مسلح نیز کمک گرفته خواهد شد. این ممنوعیت تردد شامل خودروهای حامل سوخت و امدادی و خدماتی و امنیتی و انتظامی نخواهد بود. در کلان شهر کرج نیز طرح زوج و فرد خودروها از درب منازل تا اطلاع ثانوی اجرایی خواهد شد.
در همین راستا قرار است مسوولان لیست کارکنان در دستگاه های مختلف را به استانداری تهران اعلام کنند تا سامانه سفربرگ توسط شهرداری تهران عملیاتی و راه اندازی شود.
گفته می شود به زودی طرح جریمه نقدی و سایر اقدامات بازدارنده برای خودروهای متخلف به تصویب ستاد اجرایی کرونا خواهد رسید و پس از تایید توسط پلیس اجرایی خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران