پخش بیست مسابقه برتر فرمول یک از سال ۲۰۰۰ تاکنون؛ این قسمت: بلژیک ۲۰۰۰

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
با توجه به لغو متعدد مسابقات فرمول یک و عدم برگزاری آن‌ها، بر آن شدیم تا از فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را به عمل آوریم. تلاش ما بر این است که شما مخاطبان سایت خودروبانک را هرچه بیشتر با مسابقات فرمول یک آشنا کنیم و پیشینه‌ای از این ورزش پر هیجان را برای نمایش ارائه دهیم.
در چند هفته آینده بیست مسابقه برتر فرمول یک از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۹ را نمایش خواهیم داد.

در دومین قسمت به سراغ گرندپری بلژیک سال ۲۰۰۰ میرویم، مسابقه‌ای پرهیجان که در پیست اسپا در۲۷ اوت برگزار شد.

اسپا 2000

اسپا 2000


پیست اسپا در سال ۲۰۰۰ دارای بیست و یک پیچ و طول ۶.۹۶۸ کیلومتر است که طی ۴۴ دور و ۳۰۶.۵۹۲ کیلومتر برگزار می‌شده است.

به خاطر شرایط جوی شروع مسابقه بلژیک پشت سر خودروی ایمنی انجام گرفته بود، در روز مسابقه به علت بارندگی قبل از آن سطح پیست کاملا خیش شده بود اما در ادامه با خشک شدن پیست رانندگان مجبور به تعویض لاستیک های خود شدند.

در زیر جدول نهایی مسابقه فرمول یک بلژیک را مشاهده می‌کنید.

جدول نهایی مسابقه

جدول نهایی مسابقه

مسابقه فرمول یک بلژیک سال ۲۰۰۰ مسابقه ایی است بسیار هیجان انگیز با سبقت های فوق‌العاده و دفاع های جانانه از مایکل شوماخر بزرگ، شما رو به دیدن این مسابقه دعوت میکنم.

دانلود
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران