نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی شهرها در طرح فاصله گذاری اجتماعی چگونه است؟

ذوالفقاری معاون وزیر کشور و رییس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اعلام جزئیات طرح «فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا» اعلام کرد که از بامداد جمعه ۸ فروردین تا 15 فروردین ۱۳۹۹، فقط افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود به آن شهر هستند و از ورود افراد غیرساکن جلوگیری می شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی مصوب ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا که به منظور کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح کشور اتخاد شده، از بامداد جمعه 8 فروردین ماه این طرح آغاز و تا 15 فروردین اجرا می شود. این طرح در صورت تصویب، اجرای طرح تمدید خواهد شد.
طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا، صرفا افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده و ورود افراد غیر ساکن ممنوع است. نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه نامه خودرو صورت می پذیرید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران