انتشار تصاویر ایلان ماسک و امبر هرد در آسانسور، جنجال و حاشیه تازه برای موسس تسلا

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
اگر اخبار سلبریتی‌های هالیوودی را در مدت اخیر دنبال کرده باشید، حتما از ماجراهای مرتبط با جدایی امبر هرد و جانی دپ و تهمت‌های ناروا علیه کاپیتان جک اسپارو آشنا هستید. اطلاعات تازه منتشر شده از این پرونده نشان می‌داد که برخلاف گفته‌های امبر هرد، او اقدام به خشونت ورزی علیه جانی دپ کرده است. این پرونده اکنون با انتشار تصاویر امبر هرد و ایلان ماسک در آسانسور پنت هاوس جانی دپ ابعاد تازه‌ای پیدا کرده است. این تصاویر از دوربین مدار بسته آسانسور ضبط شده‌اند و مدرکی دال بر اثبات خیانت امبر هرد به جانی دپ هستند. مدت‌ها پیش جانی دپ از امبر هرد به جرم خیانت شکایت کرده و او را به برقراری رابطه پنهانی با ایلان ماسک متهم کرده بود.
این تصاویر در سال 2016 ضبط شده‌اند و نخستین بار رسانه دیلی میل آن‌ها را منتشر کرد. درگیری‌های قضایی جانی دپ و ایلان ماسک از همان سال آغاز شدند و بازنده دادگاه ملزم به پرداخت 50 میلیون دلار غرامت خواهد بود. جانی دپ برای مدتی دادخواهی خود از ایلان ماسک را به تعویق در آورده بود اما به نظر می‌رسد با انتشار مدارک جدید، بحران جدیدی برای ایلان ماسک در راه است.
این نخستین بار نیست که اعمال ایلان ماسک حاشیه ساز می‌شوند. پیش از این نیز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بابت توئیت‌های ایلان ماسک از او گلایه‌مند شده بود. بسیاری عقیده دارند ایلان ماسک با فریب سهام‌داران، آن‌ها را ترغیب می‌کند تا ثروت بیشتری به جیب تسلا سرازیر کنند. موسسات ایمنی نیز بارها سیستم اتوپایلوت تسلا را سامانه‌ای خطرناک برای رانندگان عنوان کرده‌اند، در حالی‌که ایلان ماسک خود را پرچمدار تکنولوژی در دنیای اتومبیل‌ می‌داند. حال با توجه به شهادت پرسنل ساختمان و تصاویر ضبط شده از دوربین‌های مداربسته، جنجالی جدید برای ایلان ماسک در راه خواهد بود.
نظرات
 
 
 
amin 1399/1/9
استیو جابز و بیل گیتس و .. جنبشو داشتن ولی ایلان فک نکنم
  • کاربر 1399/1/11
    درباره ی کسی که کمترین شناخت و آشنایی با خودش و زندگیش نداری اینطور قضاوت اونم بی جا نکن
afshin 1399/1/12
holly f...ing shit !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران