تصمیم جایگاه‌داران برای تعطیلی 70 درصد پمپ‌بنزین‌ها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با شیوع ویروس کرونا در کشورمان و ممنوعیت های وضع شده اخیر مصرف سوخت به شدت کاهش پیدا کرده و حتی فروش بنزین سوپر نزدیک به صفر شده است.
به نقل از ایلنا، رییس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی سراسر کشور در خصوص هزینه های نگه داری جایگاه های بنزین توضیح داد: «شیوع کرونا این هزینه ها را 30 درصد افزایش داده در حالی که فروش جایگاه ها 70 درصد کاهش پیدا کرده است و به این صنف آسیب فراوانی وارد شده است. از طرف دیگر تعداد مبتلایان به کرونا از میان جایگاه داران و کارمندان آن ها نیز قابل توجه است و در این شرایط مسئولین به هیچ عنوان به مشکلات این صنف توجه نمی کنند.»
اسدالله قلی‌زاده ادامه داد: «ما در حال رایزنی با دولت هستیم تا بتوانیم شرایطی را فراهم آوریم که هر دو طرف راضی بوده و مشکلی برای توزیع سوخت پیش نیاید. اما اگر این رایزنی ها به نتیجه نرسد چاره ای نداریم جز تعطیلی 70 درصدی جایگاه های سوخت و معرفی کارکنان این جایگاه ها به بیمه برای دریافت بیمه بیکاری.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران