با امکانات خارق العاده شاسی بلند لیموزین میباخ آشنا شوید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سه سال پیش و در نمایشگاه بین المللی پکن چین، مرسدس بنز خودروی "نیمه لیموزین" و نیمه "شاسی بلند لوکس" منحصربه فرد خود را معرفی کرد که برای طراحی و توسعه ویژگی ‌های ظاهری و مشخصات فنی اتومبیل، از خودروی کانسپت "مرسدس میباخ ویژن 6" الگوبرداری شده بود و همین موضوع باعث شد تا شاهد الگوهای طراحی مشابه در چهره هر دو اتومبیل باشیم.
لیموزین شاسی بلند لوکس مرسدس بنز، با نام کامل مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury معرفی شد و به دلیل فروش عمده محصولات میباخ در کشور چین، کانسپت منحصربه فرد خود را برای اولین بار در سرزمین اژدهای سرخ و در نمایشگاه بین المللی پکن چین رونمایی کرد. هرچند این خودرو یک طرح کانسپت بوده و یک منبع الگوبرداری برای توسعه محصولات نسل آینده مرسدس بنز خواهد بود، اما این خودرو در زمان معرفی درست همانند خودروی کانسپت "ویژن 6"، به همراه چهار موتور الکتریکی رونمایی شد که دارای باتری ‌های 80 کیلووات ساعت بوده و می ‌تواند در مجموع خروجی قدرت 750 اسب بخاری داشته باشد، هرچند با شارژ کامل باتری ‌های اتومبیل می ‌توان تا حداکثر مسافت 500 کیلومتر رانندگی کرد و با اتمام شارژ باتری ‌ها، با صرف تنها 5 دقیقه می‌ توان انرژی مورد نیاز برای طی کردن مسافت 100 کیلومتر را فراهم کرد، البته اگر از شارژرهای سریع 350 کیلووات استفاده کنید. حال امروز فیلمی از امکانات و ویژگی های منحصربه فرد خودروی کاملا لوکس مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury آماده کرده ایم که می توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید.
پیش از تماشای ویدیو هم بد نیست بدانید که خودروی شاسی بلند "مرسدس میباخ ویژن Ultimate Luxury" با طول کلی 5260 میلی متر، عرض 2110 میلی متر و همچنین با ارتفاع 1764 میلی متری معرفی شده است که در طول کلی و عرض خود بزرگ ‌تر از مرسدس بنز GLS ساخته شده است، اما ارتفاع آن برای اسپرت نشان دادن خودرو و همچنین بهبود آیرودینامیک آن، کمتر از مرسدس بنز GLS ساخته شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران