اگر 360 لیتر سوخت ذخیره در کارت دارید، سهمیه اردیبهشت ماه واریز نخواهد شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شهرام رضایی، مدیر برنامه ‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی کشور با اشاره به قابلیت ذخیره کارت های سوخت خودروهای شخصی، اعلام کرد که کارت ‌های سوخت قابلیت ذخیره ۳۶۰ لیتر بنزین را خواهند داشت و اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه ‌بندی از سهمیه خود استفاده نکرده باشد، سقف ذخیره سوخت او به حداکثر رسیده و در اردیبهشت ماه سهمیه دریافت نخواهد کرد.
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به سقف 360 لیتری سوخت کارت های هوشمند، اعلام کرد که اگر شخصی از زمان شروع طرح سهمیه ‌بندی بنزین، تاکنون تنها ۱۰ لیتر از سهمیه خود را استفاده کرده باشد، در اردیبهشت ماه فقط ۱۰ لیتر بنزین به کارت سوخت وی شارژ خواهد شد و یا اگر تاکنون هیچ استفاده ای نکرده باشد، سهمیه سوخت اردیبهشت ماه برای او شارژ نخواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، شهرام رضایی در ادامه صحبت های خود اضافه می کند که درحال حاضر برای کارت سوخت چنین سیستم و مکانیزمی تعریف شده است و اگر قرار باشد تغییری در سقف قابل ذخیره سوخت در کارت ها ایجاد شده و از 360 لیتر به حداکثر 420 لیتر افزایش پیدا کند، سهمیه سوخت اردیبهشت ماه نیز در آن ذخیره خواهد شد، هرچند قبل از آن نیاز به مصوبه هیات دولت خواهد بود.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/1/18
چه خبر ارزنده ای!
چه لطف بزرگی میکنن واقعا 360 لیتر بنزین برامون ذخیره میکنن!
ديگه چی میخواهم ازين بهتر؟
بنزین قیمت جهانیش نزدیک همین 1500 تومن رسیده حالا برامون زحمت میکشن بنزین 1500 تومنی ذخیره میکنن از دستمون نره یوقت!
احمد 1399/1/18
هر کسی سهمیه وسیله خودشو داره
چرا باید یکی سهمیشو مصرف نکرده الودگی درست نکرده الکی بیرون نرفته تصادف مزاحمت فرسایش
نداشته
باید از تو جیبش سهمیشو بردارید
چرا باید سهمیهشو دیگه ندید؟؟؟
بعد شیش ماهم بسوزه هر چی هم ذخیره کرده بود؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران