هیوندای گارانتی منقضی تمام خودروها را به دلیل ویروس کرونا تمدید کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرکت هیوندای گارانتی تمام خودروهایی که طی بحران ویروس کرونا منقضی می‌شوند را تمدید کرد. این تمدید گارانتی شامل تمام مدل‌های هیوندای در سراسر دنیا می‌شود، که چیزی حدود ۱.۲۱ میلیون خودرو در ۱۷۵ کشور هستند.
در آمریکا، هردو گارانتی ۵ ساله/۶۰۰۰۰ مایلی برای خودرو جدید و گارانتی ۱۰ ساله/۱۰۰۰۰۰ مایلی برای پیشرانه که بین مارس تا ژوئن امسال منقضی می‌شوند تا ۳۰ ژوئن تمدید شدند.
گارانتی خودروهای هیوندای که گارانتی اصلی آن‌ها طی این مدت منقضی می‌شود هم سه ماه تمدید شد. البته این تمدید گارانتی در کشورهای مختلف شرایط متفاوتی دارد.
تاکنون در سراسر جهان حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که ۶۰ هزار نفر از آن‌ها فوت کرده‌اند. تا امروز حدود ۳۰۰ هزار نفر در آمریکا مبتلا به این بیماری شده‌اند که تعداد فوتی‌ها ۸۵۰۰ نفر است.
خودروسازان هم این خطر را درک می‌کنند، به همین دلیل بسیاری از آن‌ها نمایشگاه‌های خود در دنیا را تعطیل کرده‌اند. اما این شرکت‌ها برای رفاه حال مردم، همچنان خدمات مرتبط با خودرو را به مشتریان ارائه می‌دهند.
پس اگر در این شرایط نگران سرویس‌دهی خودروی خود بودید، نگران نباشید - حداقل اگر صاحب یک هیوندای هستید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران