ثبت نام رانندگان بخش خصوصی برای استفاده از بیمه بیکاری

ایمان غنی زاده، سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در راستای شیوع ویروس کرونا، خبر ‌از آغاز ثبت نام رانندگان بخش خصوصی برای استفاده از مزایای بیمه بیکاری می دهد و رانندگان و بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی تبریز، می توانند بدون مراجعه به شعب بیمه تامین اجتماعی، به صورت الکترونیکی درخواست خود را برای بیمه بیکاری ثبت کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اعلام کرد که بهره برداران و رانندگان بخش خصوصی اتوبوسرانی تبریز که دارای بیمه تامین اجتماعی هستند، می توانند با مراجعه به آدرسی که در زیر اشاره شده است، درخواست خود را به صورت الکترونیکی برای بیمه بیکاری ثبت کرده و از این بیمه استفاده کنند.
https://bimebikari.mcls.gov.ir/Darkhast.aspx

ایمان غنی زاده، سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه می گوید که با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم فعالیت بهره برداران و رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، طبق ابلاغیه وزارت کار رانندگان بخش خصوصی تحت نظارت ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه که دارای بیمه تامین اجتماعی هستند، می‌ توانند از بیمه بیکاری استفاده کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران