افزایش 5 برابری جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک

هیات وزیران طی جلسه ای که در تاریخ 14 اسفند ماه 98 برگزار شد، عناوین و نرخ جدید جریمه‌ های تخلفات مربوط به حمل و نقل و همچنین عبور و مرور در همه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری و صنعتی را تصویب کردند. براساس این مصوبه و باتوجه به بند 126، جریمه تردد غیرمجاز وسایل نقلیه در محدوده ‌های ممنوع که در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و شورای هماهنگی ترافیک استان‌ ها به تصویب رسیده است و همچنین به طور موقت از سوی پلیس راهور ممنوع اعلام می ‌شود، مبلغ 100 هزار تومان خواهد بود.
در ادامه به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، مبلغ جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک از ابتدای اردیبهشت ماه با یک افزایش 5 برابری، از 20 هزار تومان به 100 هزار تومان افزایش پیدا کرده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در زیر شاهد باشید.

افزایش 5 برابری جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک

افزایش 5 برابری جریمه ورود به منطقه طرح ترافیکافزایش 5 برابری جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک

افزایش 5 برابری جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک

نظرات
 
 
 
Moein 1399/1/19
دولت ورشکسته بجای کمک به مردم بابت فقر و بیماری، بفکر اینه درآمدشو از جیب مردم تامین کنه
افزایش پول طرح ترافیک
افزایش قیمت تاکسی، اتوبوس، مترو
افزایش عوارض شهرداری
افزایش نرخ بیمه
افسوس...
Genius 1399/1/19
تا زمان #شکست_کرونا عقل و منطق و انصاف حکم میکنه حلقه دوم طرح ترافیک در تهران لغو بشه چون همه میدونن مترو و اتوبوس بمب متحرک انتقال ویروس منحوس کروناست!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران