اقدام برندهای مشهور جهان برای رعایت فاصله اجتماعی + تصاویر

با شیوع ویروس کرونا در جهان، اکثر کشورها به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس اقدام به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کرده و دستور به لغو تجمعات داده اند. در این شرایط ماندن در خانه ها بسیار ضروری است تا همه با همکاری یکدیگر بتوانند ویروس کرونا را شکست دهند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در شرایط فعلی که ویروس کرونا شیوع گسترده ای در جهان داشته است، برخی از برندهای مشهور خودرویی جهان ابتکار به خرج داده و با تغییر نمادین لوگو و شعار خود، مردم را به رعایت فاصله اجتماعی برای مبارزه و شکست دادن ویروس کرونا توصیه کرده اند.
این فاصله گذاری اجتماعی و دوری افراد از هم مشکل خاصی برای لوگوی هیوندای به وجود آورده است، چرا که همیشه گفته می شود در لوگوی هیوندای دو نفر در حال دست دادن با یکدیگر هستند، در شرایطی که توصیه های پزشکی می گویند که به هیچ وجه نباید با یکدیگر دست بدهیم. برخی دیگر از برندهای مشهور خودرویی مانند بنز، آئودی و فولکس واگن نیز همانند شرکت هیوندای برای مبارزه با ویروس کرونا اقدام به تغییر نمادین لوگو و شعار خود کرده اند که می توانید نمونه های آن را در زیر شاهد باشید.

فولکس واگن

فولکس واگنآئودی

آئودیمرسدس بنز

مرسدس بنز

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران