ماجرای تردد خودروهای با پلاک‌های غیربومی در تهران

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا تنها افراد بومی یک شهر اجازه ورود به آن شهر را داشته و ورود افراد غیر بومی به شهرها ممنوع است.
به نقل از ایسنا، جانشین فرمانده پلیس راه کشور در خصوص تردد خودروهای با پلاک‌های غیربومی در تهران توضیح داد: «بسیاری از پلاک‌های غیر بومی حاضر در شهر تهران افرادی هستند که قبل از شیوع ویروس کرونا به تهران آمده‌اند یا با پلاک‌های غیر بومی در تهران ساکن هستند.»
نظرات
 
 
 
Genius 1399/1/19
"با پلاک‌های غیر بومی در تهران ساکن هستند.»!!!!!یعنی چی؟؟؟؟؟اگر مالک این خودرو مرتکب جرمی بشه میدونید اینطوری رسیدگی حقوقیش چقدر پیچیده میشه؟!؟!؟معنی نداره غیر بومی در تهران تردد کنه
admin 1399/1/19
اولا اگه ساکن تهرانه که با تغییر محل سکونتش پلیس پلاک جدید بهش میده. دوما پس این جریمه تخلف منظورشون برای کیا بود؟ در زمان عید کلی از خودروها خصوصا با پلاک کرج و حومه تهران داشتن تو اتوبان های تهران مسابقه میذاشتند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران