عملکرد رنو کپچر 2020 در تست گوزن چگونه است؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رنو کپچر را می توان یکی از کراس اوورهای محبوب رنو در بازارهای جهانی، بویژه در بازار کشور دانست که سال گذشته نسخه جدید آن با تغییرات بسیار خوبی معرفی شد که پیش از این جزییات آن را در خودروبانک مورد بررسی قرار داده بودیم. حال امروز متخصصان km77 به ما نشان خواهند داد که خودروی "رنو کپچر 2020" در تست گوزن چگونه عملکردی خواهد داشت که در انتهای همین مقاله می توانید فیلم بررسی و عملکرد آن را با زیرنویس فارسی شاهد باشید. لازم به ذکر است که نسخه تست شده توسط متخصصان km77، مجهز به موتور TCe با خروجی قدرت 130 اسب بخاری خواهد بود.
در ادامه باتوجه به بررسی تست های مشابه در خودروبانک، بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌ اید و می ‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که در آن شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می ‌توانید شاهد عملکرد رنو کپچر 2020 در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 
حسن 1399/1/21
مزخرف بود
A 1399/1/21
این که تماما مورد تحسین قرار گرفت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران