جی لنو و بررسی عجیب ترین خودروهایی که تا حالا دیده اید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
جی لنو که همگی ما آن را به عنوان کمدین، بازیگر، نویسنده، تولیدکننده، گوینده و مجری مطرح آمریکایی می شناسیم، امروز قرار است که ما را با برخی از عجیب ترین خودروهای موجود در جهان آشنا کند. این ویدیو با زیرنویس فارسی توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای همین مقاله قرار گرفته است.
دلایل زیادی برای علاقه مند شدن به صنعت بزرگ خودروسازی وجود دارد و یکی از آنان، می تواند شگفتی و محصولات عجیبی باشد که در این صنعت بزرگ جهانی متولد می شود. حال دیدن و بررسی خودروهای عجیب می تواند یکی از جذاب ترین ویژگی های صنعت خودروسازی را به ما نشان دهد که امروز با همراهی "جی لنو" به عنوان یکی از چهره های مطرح آمریکایی و همچنین به عنوان یکی از بزرگ ترین کلکسیونرهای اتومبیل های خاص در ایالات متحده آمریکا، شاهد بررسی 5 خودروی عجیب و نامتعارف دنیای خودرو با زیرنویس فارسی خواهیم بود که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.نظرات
 
 
 
افشین 1399/1/23
یه برنامه دیگش هم هست سوار بت موبیل میشه. اونم جالبه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران