مهلت موتورسیکلت‌سواران برای خرید بیمه شخص ثالث تا چه زمانی است؟

غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی با اعلام این موضوع که موتورسیکلت سواران تا آخر فروردین ماه برای خرید بیمه نامه شخص ثالث فرصت دارند، اضافه می کند که مهلت موتورسیکلت ‌سواران برای خرید بیمه شخص ثالث تا آخر فروردین ماه خواهد بود، این درحالیست که در شرایط فعلی از میان 11 میلیون موتورسیکلت سوار موجود در کشور، حدود 9 میلیون نفر آنان فاقد بیمه نامه شخص ثالث هستند، بنابراین به آنها تا آخر فروردین ماه مهلت داده شده تا بتوانند بیمه نامه شخص ثالث را تهیه کنند و موتورسیکلت خود را تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار دهند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، غلامرضا سلیمانی با اشاره به ابتلای ده تن از کارکنان صنعت بیمه به بیماری کرونا، به این موضوع اشاره کرد که از دیگر اقدامات ما برای حمایت از مردم در شرایط کرونا، فرصت دو و نیم ماهه برای تمدید بیمه نامه شخص ثالث است و تمام بیمه ‌نامه‌ هایی که تاریخ آنان به پایان رسیده، به صورت الکترونیکی و خودکار تمدید شده ‌اند که تاکنون دو هزار میلیارد تومان برای تمدید بیمه نامه‌ ها بدون اخذ جریمه پرداخت کرده ‌ایم که پس از اتمام مهلت دو و نیم ماهه، مردم باید این هزینه را برگردانند.
نظرات
 
 
 
Moein 1399/1/22
کسی احتیاج نداره دولت بیمه موتور سیکلتشو بصورت الکترونیکی و خودکار تمدید کنه...
مردم نون ندارن بخورن از چی میگین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران