جزییات اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌ها از شنبه/ رزرو صندلی اتوبوس دربستی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، از شنبه 23 فروردین مسافرین اتوبوس های شرکت واحد با علامت هایی بر روی صندلی های این اتوبوس ها مواجه خواهند شد.
به نقل از ایسنا، این علامت ها که بر روی صندلی ها و کف اتوبوس ها نقش بسته به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی بوده و توصیه می شود مسافران برای پیش گیری از ابتلا به بیماری کرونا به این آن ها توجه کنند.
به علاوه صندلی های دونفره نیز تنها می تواند میزبان یک مسافر باشد و یک صندلی باید خالی بماند.
مدیرعامل شرکت اتوبوس رانی تهران نیز در خصوص رزرو صندلی توضیح داد: «این طرح مخصوص ناوگان عمومی نبوده و تنها افرادی که به دنبال مینی بوس و اتوبوس خصوصی اند می توانند با کمک اپلیکیشن به همراه و با درج مبدا و مقصد وسیله نقلیه مورد نظر خود را کرایه کرده و صندلی نیز رزرو کنند.»
وی ضمن تاکید بر روی عدم استفاده این اپلیکیشن برای اتوبوس های عمومی اضافه کرد: «شرکت های خصوصی و دولتی می توانند از این اپلیکیشن در جهت سرویس کارکنان خود استفاده کنند.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران