احتمال فعالیت دوباره نمایشگاه های اتومبیل در اردیبهشت ماه

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سعید موتمنی، رییس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به این موضوع که در حال حاضر نه خریدار و نه فروشنده ای در بازار خودرو وجود دارد، اعلام کرد که قیمت خودروها بعد از عید هیچگونه تغییری نسبت به اسفندماه سال گذشته نداشته و درست همانند قبل از عید ثابت باقی مانده است. حال باتوجه به این شرایط، این احتمال وجود دارد که پس از تصمیم گیری ستاد ملی مبارزه با کرونا، نمایشگاه های اتومبیل در اردیبهشت ماه بار دیگر کار خود را آغاز کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، سعید موتمنی رییس اتحادیه فروشندگان خودرو در صحبت های خود اعلام کرد که با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، قیمت خودروهای داخلی و خارجی نسبت به اسفندماه سال گذشته تغییری نداشته است و در حال حاضر نیز هیچگونه تقاضایی در بازار برای خرید اتومبیل وجود ندارد و از طرفی دیگر در راستای مبارزه با بیماری کرونا، تعیین شده است که تمامی نمایشگاه‌ های خودرو تا 30 فروردین ماه تعطیل باشند. با این وجود احتمال دارد که با تصمیم‌ گیری ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، شاهد آغاز بکار دوباره نمایشگاه های اتومبیل از اردیبهشت ماه باشیم.
نظرات
 
 
 
بابک 1399/1/22
قیمتها نسبت به اسفندماه98خیلی هم بیشتر افزایش یافتند شما فقط مخفی میکنین.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران