تمرینات قهرمان موتورسواری دنیا را در خانه خود ببینید! + فیلم

آنتونی بو، به عنوان یک سوارکار حرفه ای 36 ساله موتورسیکلت اسپانیایی که از سال 2007 میلادی تاکنون قهرمان مسابقات جهانی FIM Trail بوده است، در این روزهای کرونایی تمرینات خود را به خانه آورده تا از ابتلا و گسترش این ویروس در کشورش جلوگیری کند. هرچند پس از ایالات متحده آمریکا، کشور اسپانیا دومین قربانی بزرگ ویروس کرونا در جهان است که تا روز جمعه 10 آوریل 2020 میلادی، بیشتر از 153 هزار مورد ابتلا به این ویروس همه گیر جهانی داشته است که از این تعداد، متاسفانه کمتر از 16 هزار نفر آنان جان خود را از دست داده اند.
حال آنتونی بو به عنوان رکورددار قهرمانی در این ورزش با کسب 13 عنوان قهرمانی در فضای باز و همچنین 13 عنوان قهرمانی در فضای بسته، تمرینات خود را به خانه آورده است تا از ویروس جدید کرونا موسوم به "کووید-19" در امان بماند و همچنین کمک کننده به مقامات دولتی کشور اسپانیا باشد که در تلاش برای تغییر جهت نمودار رشد این ویروس در کشور هستند. در ادامه می توانید فیلم تمرینات و مهارت این موتورسیکلت سوار اسپانیایی را در محیط خانه اش ببینید که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران