مصاحبه‌ای دوستانه با دختر جرمی کلارکسون؛ تاثیر کار پدرش بر زندگی او چیست؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
جرمی کلارکسون، مجری معروف و بسیار قدیمی دنیای خودرو که همگی ما سال ها تجربه دیدن کارهای لذت بخش او را در "تخت گاز" داشته ایم و حالا هم کارهای جذاب او را به همراه دوستان همیشگی و قدیمی اش، یعنی جیمز می و ریچارد هموند در برنامه "گرند تور" و اخیرا ویژه برنامه های آن دنبال می کنیم، بار دیگر مورد توجه ما در خودروبانک قرار گرفته است. ولی این بار نه به صورت مستقیم، بلکه غیرمستقیم به سراغ زندگی جرمی کلارکسون رفته ایم و دوست داریم بیشتر با زندگی و خانواده این مجری محبوب دنیای خودرو آشنا شویم.
امروز در خودروبانک، تجربه دیدن گفتگویی صمیمانه با "امیلی کلارکسون"، دختر جرمی کلارکسون را خواهیم داشت و در این ویدیو که با زیرنویس فارسی توسط گروه خودروبانک آماده شده و در ادامه می توانید شاهد باشید، خواهیم دید که "امیلی کلارکسون"، فرزند جرمی کلارکسون زندگی خود را چگونه سپری می کند و اینکه شغل پدرش چقدر در روند زندگی او تاثیر گذار بوده است که می توانید جزییات بیشتر آن در فیلم زیر ببینید.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران