پژو 208 در تست گوزن؛ عملکرد خوب خودروی سال 2020 اروپا + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به رغم تعطیل شدن نمایشگاه بین المللی ژنو 2020 که هرساله در اوایل ماه مارس برپا شده و خودروی سال اروپا در این نمایشگاه مشخص می شود، بسیاری از خودروسازان بزرگ جهانی محصولات جدید خود را به صورت آنلاین معرفی کردند و در کنار آنان، خودروی سال 2020 اروپا نیز به صورت آنلاین معرفی شد و خودروی هاچ بک "پژو 208" موفق شد این عنوان ارزشمند را در قاره اروپا دریافت کند. حال امروز متخصصان km77 نسخه بنزینی 130 اسب بخاری GT Line این اتومبیل را به محل آزمایش مخصوص خود آورده و توانایی های آن را در تست گوزن (موس) مورد ارزیابی قرار می دهند که در طول این تست نتایج خوبی بدست آمده و می توانید جزییات آن را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید.
در ادامه باتوجه به بررسی تست های مشابه در خودروبانک، قطعا آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌ اید و می ‌دانید که روند کار این تست چگونه خواهد بود. این تست شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده است که در آن عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات آن هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می ‌توانید شاهد عملکرد پژو 208 جی تی لاین 2020 در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران