ابتلای 400 نفری رانندگان تاکسی به ویروس کرونا در سراسر کشور

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی ‌های شهری با اشاره به آمار ابتلای رانندگان تاکسی در کشور به ویروس کرونا و تعداد جانباختگان این بیماری اعلام کرد که بر اساس آمار‌های به دست آمده تا روز یکشنبه 24 فروردین ماه، نزدیک به ۴۰۰ نفر از رانندگان تاکسی در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد متاسفانه تعداد ۲۲ نفر از رانندگان تاکسی جان خود را از دست داده اند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، ویروس کرونا موسوم به "کووید-19"، چندماهی است که مهمان کشور شده و مشکلات زیادی را برای مردم و همچنین کسب و کارهای کوچک و بزرگ ایجاد کرده است که یکی از مهم ترین مشاغل آسیب دیده با شیوع ویروس کرونا، تاکسی های شهری خواهد بود که بیشتر از همه با مردم سروکار دارند و بیشتر از همه در معرض خطر این ویروس قرار می گیرند. حال پیرو همین موضوع مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی ‌های شهری کشور اعلام کرد که تاکنون نزدیک به 400 نفر از رانندگان تاکسی در کشور متاسفانه به این ویروس مبتلا شده و از بین آنان، تعداد ۲۲ راننده تاکسی جان خود را از دست داده اند که ۱۳ نفر از آنان رانندگان تاکسی شهر تهران و ۹ نفر دیگر برای دیگر استان‌ های کشور بوده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران