بازسازی اصولی لندروور دیفندر؛ شاسی بلند معروف با موتور کوروت LS3

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
لندروور دیفندر به یک آفرودر سرسخت مشهور بوده که ظاهرش از دهه هشتاد تاکنون همین‌طور بوده است. حالا یک تیونر آمریکایی که در ارتقای خودروهای لندروور مهارت دارد، یک نسخه خاص از دیفندر ۱۱۰ ساخته که قدرت آمریکایی را با ظرافت فرانسوی ترکیب کرده است.
این دیفندر با نام راودی چیزی بیشتر از یک شاسی بلند با رنگ سبز مسابقه‌ای است. دیفندر راودی از موتور ۶.۲ لیتری LS3 V8 کوروت با توان ۵۶۵ اسب بخار بهره می‌برد. راودی به معنای پرسروصدا است و این دیفندر از همه نظر یک موجود پرسروصدا است.

لندروور دیفندر سفارشی

لندروور دیفندر سفارشی

این تیونر علاوه بر موتور، این خودرو را به سیستم تعلیق سفارشی و چرخ‌های ۱۸ اینچی نقره‌ای با تایرهای گودریچ آل‌ترین مجهز کرده است. در کابین، شاهد صندلی‌های ریکارو با چرم بژ و فرمان چوبی ایوندر هستیم.
هنوز قیمت این دیفندر راودی مشخص نشده است. البته این تیونر در حال ساخت دیفندرهای دیگری مثل یک مدل با موتور تسلا هم هست.
نظرات
 
 
 
امین 1399/2/4
چرا فرانسوی مگه انگلیسی نیست لندروور ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران