اهدای بیش از 11 هزار کارت اشتراک دوچرخه به دانشجویان و کارمندان

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
یعقوب آزاده دل، مدیر واحد توسعه سیستم ‌های حمل و نقل پاک در سازمان حمل ‌و نقل و ترافیک شهر تهران، روز گذشته اعلام کرد که با اجرای برنامه های سند توسعه دوچرخه سواری در سال 99 و همچنین از آنجایی که دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان در سه گروه اصلی هدف گذاری این سند قرار گرفته اند، بیش از ۱۱ هزار کارت اشتراک دوچرخه و ۵۰ سفر رایگان دوچرخه اشتراکی به دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان اهدا خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه خبری ایرنا، یعقوب آزاده دل مدیر واحد توسعه سیستم ‌های حمل و نقل پاک شهر تهران در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: با توجه به تمرکز فعالیت دوچرخه ‌های اشتراکی در محدوده مرکزی تهران، اشتراک های تهیه شده نیز به مراکز آموزشی و اداری این محدوده از جمله دانشگاه‌ های تهران، امیرکبیر، تربیت مدرس و هنر و یا همچنین ادارات و مراکزی همچون پلیس راهور، آموزش و پرورش، دبیرستان ‌ها، ادارات، سازمان ‌ها و شرکت های قرار گرفته در مناطق 6، 7، 11 و 12 تعلق خواهد گرفت.
گفتنی است که دوچرخه های اشتراکی هوشمند بوده و شهروندان پس از ورود به سایت شرکت "بی دود" و یا استفاده از اپلیکیشن اختصاصی این شرکت، پس از ثبت نام و پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه، می توانند دوچرخه های هوشمند آنان را در اختیار گرفته و در هر نقطه ای که خواستند، آن را قفل و رها کنند. لازم به ذکر است که هزینه استفاده از دوچرخه ها برای هر نیم ساعت، معادل 1500 تومان خواهد بود.
نظرات
 
 
 
SHAHRYAR 1399/1/27
از یه طرف حمایت نکردن تا قرنطینه انجام بشه چون اولویت اقتصاد بود براشون نه سلامتی عموم، یک میلیون وام میدم اونم ۱۲ درصد به صورت ثبت نام فقط...هر روزم یه طرح و پیشنهاد و اجرای تاسف بار دوچرخه هر نیم ساعت ۱۵۰۰ تومن؟! واقعا خجالت آوره من دیگه نمی‌دونم چی بگم و به چی اصلا فکر کنم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران