در راستای جلوگیری از شیوع کرونا؛ 2 ماه تمدید گارانتی محصولات بی ام و و مینی توسط پرشیاخودرو

با وجودشیوع بیماری کرونا در کشور و طرح فاصله گذاری اجتماعی بسیاری از شرکت ها سعی نموده اند تا موعد خدمات خود برای مشتریان را تمدید نماید تا شاید با این کار بتوانند گامی در راستای شعار در خانه بمانیم بردارند در همین راستا شرکت پرشیا خودرو در خصوص تمدی گارانتی محصولات ب ام و و مینی تمهیداتی را برای مشتریان خود اندیشیده است .
در این طرح مدت گارانتی تمامی خودرو هایدارای گارانتی فعال که تا پایان اردیبهشت ماه به نمایندگی های پرشیا خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند به مدت دو ماه تمدید خواهد شد و همچنین برای خودرو هایی که موعد سرویس آن ها اسفند 98 تا فروردین 99 بوده ،امکان استمرار گارانتی تا پایان خرداد ماه فراهم است .
برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از سرویس‌های جدید خدمات پس از فروش پرشیا خودرو با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۹۱داخلی ۱۵۰ و ۱۵۸ تماس گرفته و یا به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس persiakhodro.ir مراجعه نمایند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران