با کم کردن تعداد مسافرین تاکسی‌ها، نرخ کرایه تاکسی‌ها در تهران تغییر می‌کند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و به منظور مقابله با ویروس کرونا و شیوع بیشتر آن در بین مردم، اعلام شد که رانندگان تاکسی تنها مجاز به سوار کردن 3 مسافر در اتومبیل خواهند بود. یک نفر جلوی خودرو و 2 نفر دیگر با حفظ فاصله بر روی صندلی عقب خودرو سوار خواهند شد، اما این سوال پیش آمده است که کرایه نفر چهارم برای تاکسی ها چگونه جبران می شود؟!. در این رابطه سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ توضیحاتی را در رابطه با جبران کرایه نفر چهارم در تاکسی ها ارائه کرده است.
به گزارش خودروبانک، محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به این موضوع که محل درآمدن اصلی رانندگان تاکسی با جابجایی مسافرین است و همچنین خودروی آنان نیاز به تعمیر و یا سرویس و سوخت دارد، اعلام کرد که کرایه نفر چهارم برای رانندگان تاکسی بسیار مهم بوده و در حال حاضر نیاز است که با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، رانندگان تاکسی تنها 3 مسافر را در اتومبیل خود سوار کنند. لذا با هماهنگی صورت گرفته با شورای شهرها و شهرداری‌ ها قرار شده است تا برای جبران خسارت تاکسی ‌ها، کرایه‌ های جدید را متناسب با کاهش تعداد مسافر تنظیم کنند.
نظرات
 
 
 
سعید 1399/1/30
آخه این چه طرح چرتیه؟؟
کسی که ناقل باشه ۸ متر اطرافشو آلوده میکنه حالا چه کنارش یه نفر باشه یا نیم متر اونورتر!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران