هم‌تیمی شدن لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن مشکل آفرین خواهد شد

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
شاید از نظر تعداد زیادی از هوادارن فرمول یک، ترکیب لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن، رویایی‌ترین ترکیب ممکن برای بک تیم باشد، اما به نظر یوس ورشتپن، پدر مکس، این ترکیب مشکلات زیادی به همراه دارد. شایعاتی در فصل گذشته ورشتپن را به مرسدس لینک کردند، بعضی می‌گفتند او جانشین والتری بوتاس خواهد شد و بعضی دیگر وی را جانشین لوئیس همیلتون، در صورت پیوستن لوئیس به فراری، می‌دانستند. اما تصور ترکیب همیلتون-ورشتپن برای اکثر طرفداران جذاب و هیجان انگیز بود. این اتفاق اما با تمدید قرارداد بوتاس با مرسدس و ورشتپن با ردبول رخ نداد. یوس در مورد هم‌تیمی شدن این دو می‌گوید:

" از نظر اقتصادی نیز بسیار سخت خواهد بود. دنیای بیرون عاشق این اتفاق است، اما... احتمالا ایده خوبی نباشد."

لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن، گرندپری موناکو 2019

لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن، گرندپری موناکو 2019

او در مورد بند خروج قرارداد مکس نیز اینگونه توضیح داد:

"در مورد رده او[در قهرمانی جهان] است. اما باید بگویم مکس همیشه خواستار ماندن بود. احساس خوبی با تیم [ردبول] دارد. فکر می‌کنم این مهم‌ترین چیز است. همچنین، مکس حرف آخر را در این رابطه خواهد زد. اما بسیار با ردبول راحت می‌باشد و به خوبی جا افتاده است. در پایان فصل گذشته در مورد انتخاب‌های [مکس] صحبت کردیم. شما می‌خواهید در یک تیم برتر باشید. ما به دیگر تیم‌ها فکر نمی‌کردیم. شاید پیشنهادی از تیم دیگری وجود داشت اما فکر می‌کنم هنوز زمان آن فرا نرسیده است. رفتن به تیم دیگری به معنای بردن (قهرمان شدن) نیست، چون شاید ردبول چیز (خودرو) بسیار خاصی بسازد. فکر می‌کنم برای درست کردن مشابه جایگاهی که الان مکس در ردبول دارد در یک تیم دیگر، چند سال زمان لازم است."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران