دریافت کرایه اضافی از مسافران تاکسی ممنوع است

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در خصوص جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند در تاکسی ها عنوان کرد که از ابتدای شیوع ویروس کرونا توزیع اقلام بهداشتی به رانندگان تاکسی که بیشتر در معرض خطر ابتلا هستند را در اولویت قرار داده ایم و در صورت عرضه اقلام بهداشتی از سوی وزارت صمت به شهرداری تهران، ما نیز عرضه این محصولات به رانندگان را گسترش خواهیم داد. همچنین سازمان تاکسیرانی از شنبه هفته جاری حدود 10 هزار جفت دستکش، 10 هزار ماسک و حدود 2 تا 3 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی توزیع کرده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در ادامه درباره دریافت کرایه بیشتر از مسافران گفت: به طور حتم رانندگان و مسافران طرحی را که برای حفظ سلامت‌ آن ها باشد اجرا می کنند‌ و باید به این نکته اشاره کنم که اگر قرار بر ادامه بلند مدت طرح فاصله گذاری اجتماعی باشد باید منافع تاکسیرانی که آمار‌ها نشان می دهد از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز 80 درصد درآمدشان کاهش پیدا کرده تامین شود.
قنادان در پایان بیان داشت: بر اساس ابلاغیه سازمان تاکسیرانی و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، تاکسی ها فقط می توانند 3 مسافر سوار کنند و اتاق راننده تاکسی نیز باید توسط کاور لایلونی جدا شده باشد و رانندگان تاکسی نمی توانند هیچ مبلغ اضافی از مسافران دریافت کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران