احتمال بالای اعلام تصمیم نهایی سباستین فتل تا قبل از شروع فصل 2020

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
فصل جدید فرمول یک بعد از ماه‌ها تعطیلی و قرنطینه، به احتمال زیاد در ماه جولای شروع خواهد شد و در این زمان یکی از مهم‌ترین خبرها قرارداد سباستین فتل بوده است. قرارداد راننده آلمانی تیم فراری در پایان این فصل به پایان خواهد رسید و شایعات زیادی در خصوص مقصد بعدی او وجود دارد. وی در ویدئو کنفرانس مطبوعاتی که داشت، در مورد این موضوع صحبت کرد. وی گفت:

" بستگی به این دارد که اولین مسابقه چه زمانی باشد. احتمال زیادی وجود دارد که تا قبل از شروع فصل تصمیم نهایی را بگیریم چون در حال حاضر به نظر می‌رسد در ماه ژوئن یا حتی جولای مسابقه‌ای نداریم. در ابتدا بالاترین اولویت، اطمینان حاصل کردن از برخورد درست با شرایط فعلی است. بنابراین همه چیز به حالت تعلیق درآمد و می‌توانم تصور کنم که همه در چنین وضعیتی هستند و برای ما هم چنین است. اینگونه نبود که بعد از استرالیا بگوییم الان در حال صحبت هستیم. پیشرفت خواهیم کرد. هر قراردادی که بر سر آن توافق بشود قطعا قراردادی است که تیم و من با آن راحت باشیم. پس در مورد مدت زمان قرارداد چیزی نمی‌دانم. معمولا قراردادهای قبلی من سه ساله بوده‌اند. می‌دانم که یکی از با تجربه‌ترین راننده‌های فرمول یک هستم اما پیرترین آن‌ها نه، و فکر نمی‌کنم سن در این مورد محدودیتی ایجاد کند."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران