طرح فروش اقساطی محصولات چری توسط مدیران خودرو در سال 99 + جدول

شرکت مدیران خودرو اولین شرایط فروش اقساطی عمده محصولات چری در سال جدید را اعلام کرد که با موعد تحویل 60 روزه و با پیش پرداخت ارزان، آماده عرضه به مشتریان خواهد بود. لازم به ذکر است که در این شرایط فروش، دو روش خرید "اقساطی با قیمت غیرقطعی" و "خرید اقساطی با قیمت قطعی" تعیین شده است که عمده محصولات عرضه شده در گروه اول قرار گرفته و با قیمت غیرقطعی به مشتریان عرضه می شود.
در این شرایط فروش، تمامی محصولات عرضه شده به صورت قیمت قطعی و غیرقطعی، دارای سود مشارکت 13 درصد و کارمزد پایه 21 درصد هستند و شرایط بازپرداخت تمامی آنان در قالب اقساط 12، 24، 36، 48 و 60 ماهه تعریف شده است، ولی موعد تحویل شرایط فروش اقساطی با قیمت غیرقطعی 60 روزه و برای فروش اقساطی با قیمت قطعی 45 روزه خواهد بود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر ببینید:

طرح فروش اقساطی محصولات چری

طرح فروش اقساطی محصولات چری

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران