دنیل ریکاردو شایعات بازگشت به ردبول را رد نکرد

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
قرارداد دنیل ریکاردو، راننده تیم فرمول یک رنو، پایان فصل 2020 خاتمه می‌یابد و وی بازگشت به ردبول را در صورت داشتن پیشنهاد از این تیم رد نکرده است. انتقال راننده استرالیایی از ردبول به رنو، شوک بزرگی برای همه جامعه فرمول یک بود و کسی انتظار آن را نداشت. تیم رنو قول عملکردی خوب در میانه جدول را به وی داده بود، ولی در سال 2019 موفق به انجام این کار نشدند. اگر در فصل 2020 هم موفق به کسب جایگاهی بهتر نشوند شانس کمی برای نگه داشتن ریکاردو دارند. ریکاردو در مصاحبه با اسکاس اسپورتس گفت:

" آیا رفتن به ردبول را رد می‌کنم؟ خیر... فکر می‌کنم در زندگی یاد گرفته‌ام که هیچوقت نگویم هیچوقت، فعلا صحبت سخت است، چون در بن‌بست هستیم. چیزی واقعا اتفاق نیافتاده است. معمولا اینگونه صحبت‌ها در پایان مسابقات و نتایج رخ می‌دهد. صادقانه [بگویم] چیز زیادی برای صحبت در این باره وجود ندارد، فعلا تمام توجهات معطوف شرایط فعلی و نحوه مدیریت آن است. در شرایط فعلی همه چیز بسیار آرام و پایدار است."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران