فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور در راستای جلوگیری از شیوع کرونا آغاز شد + آدرس سایت

#در_خانه_بمانیم تنها یک شعار نیست. شرکت کرمان موتور همواره سعی در همراهی کانون خانواده و تجلی نمادی از امنیت و آسایش بوده است.
اکنون نیز با توجه به شرایط پیش آمده و ورود ویروس کووید 19 به کشورمان سعی در ایجاد بستری امن برای مشتریان خود داریم. همگان با توجه به توصیه های بهداشتی انجام شده و با وجود ایجاد مشکلات بسیار در زندگی روزمره ترجیح میدهند برای در امان ماندن از این ویروس و حمایت از کادر درمانی جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند. در این راستا ما نیز تصمیم گرفته ایم به جهت همراهی با مشتریان، امکان خرید کلیه محصولات کرمان موتور را در بستر اینترنت فراهم نماییم.
از این پس تمامی شرایط فروش شرکت کرمان موتور که در وبسایت" https://kermanmotor.com/fa/ " اعلام میشوند در لینک “http://sales.kermanmotor.ir/” قابل خریداری میباشند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران