از سوی پرشیاخودرو و در راستای حفظ سلامت جامعه معرفی شد؛ سرویس ویژه فروش ب‌ام‌و و مینی از منزل

در ادامه طرح‌های ویژه پرشیاخودرو برای کاهش ترددهای شهری و حفظ سلامتی مشتریان، سرویس ویژه فروش خودرو از منزل از سوی این شرکت معرفی شد تا مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی بتوانند بدون خروج از منزل و به صورت کاملا ایمن و بدون دغدغه، نسبت به فروش خودرو خود اقدام کنند.
با توجه به لزوم کاهش ترددهای غیر ضروری و در راستای حفظ سلامتی مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی و عموم جامعه، پرشیاخودرو سرویس ویژه فروش خودرو از منزل را معرفی کرد که در آن مالکین محصولات محصولات ب‌ام‌و و مینی می‌توانند بدون نیاز به خروج از منزل و به صورت غیر حضوری، خودرو خود را بفروشند.
در این سرویس، با درخواست مشتریان برای فروش خودرو، کارشناسان پرشیاخودرو در محل مورد نظر مشتریان حاضر شده و اقدام به ارزیابی اولیه خودرو می‌کنند و در صورت درخواست مشتری، خودرو برای کارشناسی نهایی و طی مراحل فروش به پرشیاخودرو منتقل می‌شود. به این ترتیب فرآیند فروش خودرو به سادگی و بدون آنکه نیاز به حضور مشتریان در نمایندگی‌های پرشیاخودرو باشد انجام می‌شود.
مشتریان محترم برای استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق وبسایت BMWLAND.ir درخواست خود را ثبت کنند تا پس از آن و با تماس کارشناسان پرشیاخودرو، وقت بازدید از خودروها هماهنگ شود. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشترو رزرو وقت بازدید، امکان تماس با پیش شماره 021 تهران و تلفن ۴۵۹۱ داخلی 146 و 437 نیز فراهم شده است.
سرویس ویژه فروش خودرو از منزل، بخشی از اقدامات پرشیاخودرو در راستای کاهش نیاز به حضور مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی در نمایندگی‌ها است تا در کنار سرویس‌های خدمات پس از فروش در منزل، حمل رایگان خودرو تا محل نمایندگی‌ها و سایر خدماتی که با شعار "جایگاه شما را می‌دانیم" به زودی معرفی می‌شود، پرشیاخودرو را به پیشگام ارائه خدمات غیر حضوری در بازار تبدیل کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران