اسفندماه 97، قیمت محصولات ایران خودرو چقدر بود؟ + جدول

سال 97 با اعمال مجدد تحریم های بین المللی صنعت خودروسازی ایران از سوی ایالات متحده آمریکا، شاهد قطع همکاری بسیاری از خودروسازان خارجی با شرکای داخلی آنان بودیم و بدتر از آن، انفجار قیمت خودروها در بازار بود که باعث شد خودروهای داخلی افزایش قیمت دو برابری و یا حتی بیشتر داشته باشند. اما این روند در همین جا متوقف نشد و در سال 98 نیز شاهد روند صعودی قیمت خودروها در بازار بودیم، به طوری که در زمستان سال 98 شاهد قیمت های عجیب و غریبی در بازار بودیم و تاجایی پیش رفت که خودروی پراید به عنوان ارزان ترین محصول کشور، در مدل 111 از مرز 70 میلیون تومان هم عبور کرد که خوشبختانه در سال جدید، فعلا شاهد روند نزولی قیمت ها در بازار هستیم.
حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، نگاهی به قیمت محصولات ایران خودرو در اسفندماه 97 خواهیم انداخت که در حال حاضر بسیاری از آنان با افزایش قیمت بیشتر از 30 میلیون تومانی همراه شده اند. به عنوان مثال خودروی سمند LX بنزینی در اسفندماه 97 قیمت بازار تقریبا 78 میلیون تومانی داشته است، درحالی که این خودرو روز گذشته با قیمت 110 میلیون تومانی معامله شد و یا خودروی پژو 206 تیپ 2، اسفندماه سال 97 به قیمت 75 میلیون و 869 هزار و 900 هزار تومانی معامله شد، در حالی که روز گذشته قیمت آن 117 میلیون تومان اعلام شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت محصولات ایران خودرو در اسفندماه 97

قیمت محصولات ایران خودرو در اسفندماه 97

نظرات
 
 
 
افشین 1399/2/5
همون موقع هم گرون بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران