سباستین فتل: کوتاه‌‌ شدن فصل چیزی از ارزش‌های عنوان قهرمانی آن کم نمی‌کند

قبل از همه اتفاقاتی که منجر به تعطیلی مسابقات تا به اینجا شده است، قرار بود این فصل فرمول یک، با 22 مسابقه، طولانی‌ترین فصل رقابت‌ها باشد. هر روز درصد احتمال برگزاری مسابقات بالا می‌رود اما آیا در کنار اسم قهرمان این فصل فرمول یک ستاره‌ای زده خواهد شد؟

جواب این سوال از نظر فتل ’خیر’ می‌باشد. دارنده چهار عنوان قهرمانی رقابت‌های فرمول یک در این باره می‌گوید:

" نمی‌دانم چه حسی خواهد داشت چون هیچوقت چنین شرایطی نداشتیم. قبلا تعداد مسابقات کمتری داشتیم و الان بیشتر، اما فکر نمی‌کنم تفاوت چندانی داشته باشد. مشخصا هر فصلی یک فصل است، چه 10، 15 مسابقه باشد یا 20 تا 25 مسابقه. پس شما همچنان باید آن راننده‌ای باشید که با ثبات‌تر است. با تعداد کمتر مسابقات، اهمیت هر مسابقه بیشتر می‌شود، اما قهرمانی فصل هنوز همان قهرمانی خواهد ماند. پس هنوز راهی طولانی در پیش است و همانطور که می‌دانید هر آخر هفته [گرندپری] نیز طولانی می‌باشد. و معنای مسابقات این است که شما همچنان باید تعداد زیادی چیز را درست انجام دهید. در برهه فعلی هیچکس نمی‌داند چه انتظاری از این فصل باید داشت. شاید مقداری از این فصل به سال آینده نیز بکشد. نمی‌دانم. ایده‌ها و انتخاب‌های زیادی [وجود دارد]، اما فکر می‌کنم باید صبور باشیم و منتظر بمانیم."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران